Kontakt oss

Kontaktinformasjon til Helsetjenester, Pleie og omsorg og TIFU

Helsetjenester
Tjenestested                           Telefon              Kontaktperson Epost/nett
Helsesjef

62 42 42 02
90 14 07 90

Siri Brunborg

sb@vis.kommune.no

Våler Legesenter 62 42 41 70

Avdelingsleder
Kari Butteberg

http://www.valerlegesenter.no/
kari@vis.kommune.no

Helsestasjon
Skolehelsetjeneste
Jordmortjeneste

62 42 41 80
40 63 77 86

Avdelingsleder
Marianne Eek Steimler

marianne.eek.steimler@vaaler-he.kommune.no

Psykisk helse og rustjeneste

62 42 41 36
62 42 41 32

Konst. avdelingsleder
Linda Helene Mohn

lhm@vis.kommune.no
Elverum Interkommunale legevakt

116 117

   

Kommuneoverlege
Samfunnsmedisin i Solør

62 94 22 00   kommunlegen@grue.kommune.no
Frisklivsentralen

62 95 67 85

 

Liv.Brekka@asnes.kommune.no

 

Våler omsorgssenter, hjemmetjenesten m.m.
Tjenestested Telefon            Kontaktperson e-post

Pleie- og omsorgsjef

62 42 41 05 Torunn Syversen ts@vis.kommune.no
VOS - Resepsjon 62 42 41 00

Else Johanne Aas
Mona Thobru

else.johanne.aas@vaaler-he.kommune.no
mona.thobru@vaaler-he.kommune.no

Avdelingsleder hjemmetjenesten 62 42 41 57 Solveig Rensmoen

solveig.rensmoen@vaaler-he.kommune.no

Hjemmetjenesten - Resepsjon 62 42 41 50 Anne Ida Øiseth

anne.ida.oiseth@vaaler-he.kommune.no

Avdeling A 62 42 41 16 Marit Eriksmoen  
Avdeling C 62 42 41 21 Mona Volsdal  
Avdeling D 62 42 41 17 Marit Eriksmoen  
Avdeling G 62 42 41 64 Gro Skjæret Solberg  
Kjøkken 62 42 41 12 Anne Marit Sætra  
Vaskeri 62 42 41 07 Anne Marit Sætra  
Ergoterapi 62 42 41 55

Birgit Wenstad
Marie Kroken Bakke

birgit.wenstad@vaaler-he.kommune.no
marie.bakke.kroken@vaaler-he.kommune.no

Systemkoordinator individuell plan
Koordinerende enhet
Pårørendekontakt

62 42 41 55 Marie Kroken Bakke

marie.bakke.kroken@vaaler-he.kommune.no

 

TIFU
Tjenestested                               Telefon             Kontaktperson e-post

Virksomhetsleder TIFU

62 42 41 91 Margrethe Smørbøl ms@vis.kommune.no

Avdelingsleder

62 42 41 92 Unni Bjerke unni@vis.kommune.no

Avdelingsleder

62 42 42 15 Anne Sillerud anne@vis.kommune.no
Avdelingsleder 62 42 42 14


Dorte Engebakken Banken


dorte@vis.kommune.no

                                                                           

                                                                          NAV

Tjenestested Telefon Kontaktperson e-post
NAV- leder 97 72 39 90 Marianne Gjerdrum marianne.gjerdrum@nav.no