Kontakt oss - Ansatte

Telefon skolen: 62 42 42 40
E-post: ungdomsskolen@vaaler-he.kommune.no 

Besøksadresse:
Skolevegen 5, 2436 Våler i Solør

Postadresse:
Vålgutua 251, 2426 Våler i Solør

Melde fravær

Fravær meldes direkte til kontaktlærer:

8A   Robin Paulsbyen             19123076980026
8B   Ola Gjelten Pedersen      19123076980018 

9A   Oddne Løfsgaard Flatmo 19123076980006
9B   Marit Kristin Mæland        19123076980016

10A Gunnar Gjevre                  19123076980007
10B Heidi Holtet                       19123076980009




 

Skriv deretter hvem det gjelder og hva det gjelder. Husk mellomrom mellom meldingskode og tekst.

ADMINISTRASJON      
Dagrun Gundersen Rektor 62424250   

dg@vis.kommune.no

Morten Libekk Assisterende rektor 624242 42

ml@vis.kommune.no

Ellen K. Sandbakk Faglærer/Teamleder 10. trinn 62424247  ellen.sandbakk@vis.kommune.no
Bård Vesterdal Rådgiver/Teamleder 9. trinn

62424245

bard.vesterdal@vis.kommune.no
Heidi Sagen Konsulent 62424243

hs@vis.kommune.no

 

LÆRERE    
Rita Jasmin Lund Teamleder 10. trinn/spes.ped rita.jasmin.lund@vaaler-he.kommune.no
Ola Gjelten Pedersen Kontaktlærer 8B ola.gjelten.pedersen@vaaler-he.kommune.no
Oddne Løfsgaard Flatmo Kontaktlærer 9A oddne.lofsgaard.flatmo@vaaler-he.kommune.no
Siv Marita Sandermoen  Øwre Faglærer siv.marita.owre@vaaler-he.kommune.no 
Robin Paulsbyen Kontaktlærer  8A

robin.paulsbyen@vaaler-he.kommune.no

Synnøve Norseth Faglærer/spes.ped.

synnøve.norseth@vis.kommune.no

Hans Christian  Holter Faglærer hans.christian.holter@vis.kommune.no
Pål Aarstad Ellingsen Faglærer

pal.aarstad.ellingsen@vis.kommune.no

Gunnar Gjevre Kontaktlærer 10A gunnar.gjevre@vaaler-he.kommune.no
Heidi Holtet Kontaktlærer 10B heidi.holtet@vaaler-he.kommune.no
Øyvind Håkonsen Faglærer oyvind.haakonsen@vaaler-he.kommune.no 
Lene Karlsen Hauge Faglærer lene.karlsen@vaaler-he.kommune.no
Marit Kristin Mæland Kontaktlærer 9B marit.kristin.maeland@vaaler-he.kommune.no
Tore Silkebækken Faglærer tore.silkebaekken@vaaler-he.kommune.no

 

ANDRE ANSATTE    
Ann Kristin Rønningen Elevveileder ann.kristin.ronningen@vaaler-he.kommune.no
Tone Jakobsen Elevveileder tone.jakobsen@vaaler-he.kommune.no
Svein Erik Hagen Assistent

svein.erik.hagen@vis.kommune.no

Wenche Kristin Rostille Miljøarbeider wkr@vis.kommune.no
Maria Diana Heimdahl Vernepleier maria.heimdahl@vis.kommune.no