Kontakt oss - Ansatte

Telefon skolen: 62 42 42 40
E-post: ungdomsskolen@vaaler-he.kommune.no 

Besøksadresse:
Skolevegen 5, 2436 Våler i Solør

Postadresse:
Vålgutua 251, 2426 Våler i Solør

Melde fravær

Fravær meldes direkte til kontaktlærer:

8A Oddne L. Flatmo               19123076980006
8B Marit Kristin Mæland         19123076980016

9A Gunnar Gjevre                  19123076980007
9B Heidi Holtet                       19123076980009
10AB  Ida Øvre Andersen      19123076980027
10AB  Robin Paulsbyen         19123076980026
10AB  Ola Gjelten Pedersen  19123076980018 


 

Skriv deretter hvem det gjelder og hva det gjelder. Husk mellomrom mellom meldingskode og tekst.

ADMINISTRASJON      
Morten Libekk Rektor 62 42 42 42 ml@vis.kommune.no
Ellen K. Sandbakk Ass.rektor/Teamleder 10. trinn 62 42 42 47  ellen.sandbakk@vaaler-he.kommune.no
Bård Vesterdal Rådgiver/Teamleder 8. trinn

62 42 42 45

bard.vesterdal@vaaler-he.kommune.no
Heidi Sagen Konsulent 62 42 42 43 heidi.sagen@vis.kommune.no

 

LÆRERE    
Rita Jasmin Lund Teamleder 9. trinn rita.jasmin.lund@vaaler-he.kommune.no
     
Ola Gjelten Pedersen Kontaktlærer 10AB ola.gjelten.pedersen@vaaler-he.kommune.no
Oddne Løfsgaard Flatmo Kontaktlærer 8A oddne.lofsgaard.flatmo@vaaler-he.kommune.no
Siv Marita Sandermoen Øwre Faglærer siv.marita.owre@vaaler-he.kommune.no 
Robin Paulsbyen Kontaktlærer   10AB

robin.paulsbyen@vaaler-he.kommune.no

Ida Øvre Andersen Kontaktlærer 10AB idaoand@gmail.com
Gunnar Gjevre Kontaktlærer 9A gunnar.gjevre@vaaler-he.kommune.no
Heidi Holtet Kontaktlærer 9B heidi.holtet@vaaler-he.kommune.no
Øyvind Håkonsen Faglærer oyvind.haakonsen@vaaler-he.kommune.no 
Kjersti Nord-Baade Faglærer

kjersti.nord-baade@vis.kommune.no

Arne Myklebust Faglærer arne.myklebust@vaaler-he.kommune.no
Lene Karlsen Faglærer lene.karlsen@vaaler-he.kommune.no
Marit Kristin Mæland Kontaktlærer 8B marit.kristin.maeland@vaaler-he.kommune.no
Tore Silkebækken Faglærer tore.silkebaekken@vaaler-he.kommune.no

 

ANDRE ANSATTE    
Ann Kristin Rønningen Fagarbeider ann.kristin.ronningen@vaaler-he.kommune.no
Tone Jacobsen Fagarbeider tone.jakobsen@vaaler-he.kommune.no
Svein Erik Hagen Assistent

maybritt1971@hotmail.no

Wenche K. Rostille Miljøarbeider wkr@vis.kommune.no
Maria Diana Heimdahl Vernepleier maria.heimdahl@vaaler-he.kommune.no