Kontakt oss - Ansatte

Telefon skolen: 62 42 42 70
Telefon SFO: 906 11 684
E-post: vaalbyen.skole@vaaler-he.kommune.no

Besøksadresse:  
Skolevegen 15, 2436 Våler i Solør

Postadresse:
Vålgutua 251, 2436 Våler i Solør

Melde fravær

Fravær meldes via SMS til de forskjellige lærerne. Send til begge kontaktlærerne på trinnet. 

ADMINISTRASJON      
Dagrun Gundersen Rektor 62 42 42 72 dg@vis.kommune.no
Gunn Myren Ass.rektor 62 42 42 77

gm@vis.kommune.no

Anne Flaten SFO-leder 62 42 42 76 af@vis.kommune.no
Marianne Åslund Brandett Sekretær 62 42 42 70 mbr@vis.kommune.no

 

Trinn Kontaktlærer SMS nummer e-mail
SFO Anne Flaten 19123076970007 af@vis.kommune.no
1 B Teija Kaarina Enger 19123076970006 teija.kaarina.enger@vaaler-he.kommune.no
2 A Inger Lise K Melby 19123076970013 inger-lise.kullerud@vaaler-he.kommune.no
2 B Annett Rundberget 19123076970017 annett.rundberget@vaaler-he.kommune.no
3 A Katrine Pedersen 19123076970031 katrine.pedersen@vis.kommune.no
3 B Lill Susann Lereudsmoen 19123076970028 lill.susann.lerudsmoen@vaaler-he.kommune.no
4 A Mona Busk Vesterdal 19123076970016 mona.busk.vesterdal@vaaler-he.kommune.no
4 B Heidi Rylandsholm 19123076970018 heidi.rylandsholm@vaaler-he.kommune.no
5 A Anna Lene Uggerud 19123076970021 anna.lene.uggerud@vaaler-he.kommune.no
5 B Tove Monica Brendå 19123076970003 tove.monica.brenda@vis.kommune.no
6 A Siw Vig 19123076970016 siw.vig@vis.kommune.no
6 B Line Kirkelund 19123076970011 line.kirkelund@vaaler-he.kommune.no
7 A Line Olsrud 19123076970030 line.olsrud@vaaler-he.kommune.no
7 B Hanne Beate Vestby 19123076970014 hanne.beathe.vestby@vis.kommune.no